Rotas, kuras liks izcelties un mirdzēt!

Dabīgā akmens rotas - auskari, rokassprādzes un kaklarotas. Rokassprādzes arī vīriešiem. Izgatavoju arī individuāla dizaina rotas. Pasūti savu sen kāroto rotu un saņem to jau dažu dienu laikā. Lieliska dāvana svētkos saviem mīļajiem! 

  

Jau 14to gadu, Rotu Pļava, iepriecina sievietes un vīriešus, visā Latvijā, ar košām, gaumīgām un ērtām rotaslietām.

Mājas lapā  atradīsi ne tikai dabīgā akmens rotas, kas ir visa pamatā, bet arī slīpēta stikla, smalko pērlīšu, akrila, auduma interesantas un neatkārtojamas  kaklarotas, un auskari.

Rotu Pļavas sirds un dvēsele ir Evija, kuras pārliecība ir tā, ka akmeņi ar mums runā, tos tikai vajag saklausīt un sajust, lai atrastu savu īsto un vienīgo, kas tieši šajā brīdī ir nepieciešams.

Jau no bērnības Evija ir taisījusi interesantas rotas no vecmāmiņas vecajām krellēm, bet nekad  neiedomājās, ka Tava aizraušanās būs Tavs darbs. Studējot pedagoģiju un sabiedriskās attiecības, šķiet  esi savā vietā, bet piedzimstot mazajam un steidzīgajam dēlam, Evija spēra drosmīgu soli un uzsāka savu Solo karjeru rotu izgatavošanā.

Evija radoši darbojas Ķekavas novadā, Rāmavā, kur ir izveidota darbnīca / veikaliņš. Šeit iespējams uzlaikot, sajust un iegādāties rotas. Darbnīca ir atvērta katru dienu, bet ne visu laiku. Lai apciemotu darbnīcu, jāsazinās par abpusēji ērtākajiem apmeklējuma laikiem.


Rotu dizainere un māksliniece - Es  - Evija. Lepojos ar sevis radītajām rotām, kuras spēj nest sievišķību un skaistumu jebkur! :) 

    

Ķekavas novada uzņēmēju gada balva 2020 

"Gada mājražotājs / amatnieks  


Seko Rotu Pļavai Instagram konts

Kāpu iela 3a, Rāmava, Ķekavas novads
Tel.nr 26455540Copyright © 2023 Rotu Pļava Powered by Kevin

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.