Jau 15to gadu, Rotu Pļava, iepriecina sievietes un vīriešus, visā Latvijā, ar košām, gaumīgām un ērtām rotaslietām.

Mājas lapā  atradīsi ne tikai dabīgā akmens rotas, kas ir visa pamatā, bet arī slīpēta stikla, smalko pērlīšu, akrila, auduma interesantas un neatkārtojamas  kaklarotas, un auskarus.

Rotu Pļavas sirds un dvēsele esmu es - Evija. Un mana pārliecība ir tā, ka akmeņi ar mums runā, tos tikai vajag saklausīt un sajust, lai atrastu savu īsto un vienīgo, kas tieši šajā brīdī ir nepieciešams.

Jau no bērnības  esmu taisījusi interesantas rotas no vecmāmiņas vecajām krellēm, bet nekad  neiedomājās, ka Tava aizraušanās būs Tavs darbs. Studējot pedagoģiju un sabiedriskās attiecības, šķiet  esi savā vietā, bet piedzimstot mazajam un steidzīgajam dēlam, ilgi nedomājot  spēru drosmīgu soli un uzsāku savu Solo karjeru rotu izgatavošanā.

Šobrīd radoši darbojos Ķekavas novadā, Rāmavā, kur ir izveidota darbnīca / veikaliņš. Šeit iespējams uzlaikot, sajust un iegādāties rotas. Darbnīca ir atvērta katru dienu, bet ne visu laiku. Lai apciemotu darbnīcu, sazinies ar mani , lai saskaņotu abpusēji ērtākos apmeklējuma laikus.