Dabīgā akmens attīrīšana

Tiek uzskatīts, ka kristāli ir vienas no senākajām dvēselēm uz planētas Zeme. Daudzi ezotēriķi uzskata, ka kristālu vibrācijas notur mūsu planētu ideālā līdzsvarā, pasargājot mūs no dažādām kataklizmām un nelaimēm. Jau no izseniem laikiem mistiķi uzskata, ka sasniedzot noteiktu garīgo stāvokli, cilvēkam atveras spējas komunicēt ar šīm brīnišķīgajām dvēselēm kristālu formā… Kā jau mēs zinām, ir daudz un dažādi minerāli un katram no šiem brīnišķīgajiem akmeņiem piemīt savas īpašības – dažiem pasargāt no ļaunas acs, dažiem dziedināt, bet dažiem nest mīlestību vai laimi. Jebkurā gadījumā katrs no šiem kristāliem sevī uzkrāj milzīgu informācijas apjomu. Tā var būt gan pozitīvā enerģija, gan negatīvā. Tāpēc, lai mūsu izvēlētais kristālu amulets mūs pilnībā pasargātu no negatīvajām enerģētiskajām vibrācijām, tas ik pa laikam ir jāattīra un jāuzlādē no jauna.

Pēc vairāku klientu lūguma izstāstīšu galvenās dabīgo kristālu attīrīšanas metodes, kuras lieliski noder tad, kad ir iegādāts jauns akmens vai dabīgo akmeņu rotaslietas un to vajag attīrīt!

1.Attīrīšana ar ūdeni.
Metode ir vienkārša, akmens tiek novietots tekošā ūdenī, un atstāts tajā uz nenoteiktu laiku, paļaujieties uz savu izjūtu. Šajā metodē var izmantot krāna ūdeni, bet viennozīmīgi labāk ir izmantot dabīgu strautu. Ja tāds ir pieejams, tad akmens būs neizsakāmi pateicīgs. (Mana piebilde - ja Jūsu iegādātajai rotai ir kādi dekoratīvie elementi, tad saskare ar ūdeni var sabojāt to sākotnējo izskatu, nosūbēt, palikt melni. Ja ir tikai tīra akmens rota, tad šo variantu varat izmantot).

2.Attīrīšana ar sāli. Šo metodi var uzskatīt kā vienu no ekonomiskākajām metodēm, taču tā ir visnotaļ graujoša lielākai daļai no akmeņiem. Lielākā kristālu daļa ir ļoti jūtīga pret sāli, tāpēc vislabāk kristālu ir novietot nevis pašā sālī, bet blakus tam. Sāls enerģētika attīrīs kristālu.

3.Attīrīšana ar vīraku.
Šī metode ir visnotaļ populāra, strādājot ar akmeņiem ikdienā. Tiek izvēlēts vīraks, ieteicams asākas smakas un akmens tiek novietots, gruzdošā vīraka, dūmu plūsmā. (Šo metodi es izmantoju pati un iesaku arī Jums, jo tā netiek bojāts pats minerāls un dekoratīvi elementi). 

4.Attīrīšana ar lūgšanām.
Izmantojot šo metodi akmeni vai akmens rotaslietu paņem rokās. Lūgšanas laikā iedomājas baltu gaismu, kura apņem akmeni un attīra to. Lūgšanas var būt dažādas, galvenais, lai pašam pieņemamas un sirsnīgas.

5.Attīrīšana ar skaņu. Šī metode ir visnotaļ dārga un sarežģīta, taču tiek uzskatīta par efektīvu, tajā izmanto Tibetas zvanus, dārga tā ir zvanu iegādes dēļ. Daudz litoterapeitu min, ka zvanu vietā var izmantot kamertoni, tamdēļ, ka pareizi veidotu Tibetas zvanu iegādāties ir visnotaļ grūti, jo tos nereti ražo kā suvenīrus, dažādas firmas, neievērojot nekādus skaņas nosacījumus. 

Dabīgo akmeņu uzlādēšana un programmēšana

Kad akmens ir attīrīts, to noteikti nepieciešams uzlādēt. Klasiski var uzlādēt mēnessgaismā un ļaut sagaidīt rīta saules starus.  Svarīgi ar savu akmeni nodibināt attiecības, jo ar to darboties nozīmē būt dialogā ar sevi. Ar domu – lai ir tīrs – saņemam akmeni plaukstās, kā lūgšanā, uzpūšam dvašu un vienojamies, ka tas man kalpos no nulles punkta, bez svešām uzkrātām enerģijām.  Labas un tikai labas, gaišas domas, mīļumu uzsākot draudzību ar savu akmeni.